Obchody a služby

Flamant

„ Nábytkom sa dá vytvoriť dedičstvo a spomienky na domov.“

Svoj príbeh začal Flamant pred 30- timi rokmi v Belgicku. Traja bratia Alex, George a Jaqest sa rozhodli založiť malú rodinnú firmu v snahe rozšíriť otcov obchod so starožitnosťami, ktorý zdedili.

Produkty sú jedinečné a odráža sa v nich kvalitná ručná práca.

,,Reinterpretácia,, starožitného nábytku a dekoratívnych predmetov  spočíva v jednoduchosti, autentickosti a v porozumení estetiky ako kultúry.

Dnes už Flamant nie je len značka, ale reprezentuje životný štýl. Rozmanitosť štýlov siaha od klasického, vidieckeho a gustavianského, až po moderné vintage a súčasný urbanistický dizajn v prevedení - drevo, kov, sklo, keramika, porcelán, rohovina, perleť,...

Každý produkt je vyrábaný z pravých prírodných materiálov, často tradičnými remeselnými technikami.  Produkty sú vyrábané v rôznych kútoch sveta ako napríklad Belgicko, Taliansko, Francúzsko, India, Palestína, Portugalsko.

Nábytkom Flamant majú zariadené svoje sídla aj Belgická kráľovská rodina, ktorá sa zaručuje za jeho kvalitu, produktov a služieb.

Napriek tomu, že sú kolekcie inšpirované vždy iným historickým obdobím, vo Flamante kladú silný dôraz na ich vzájomnú kombinovateľnosť.

Flamant = dokonalá harmónia histórie a súčasnosti, tradícia s inováciou, jednoduchosť a originalita.

#FLAMANT #DESIGN #FURNITURE #HOMEDECOR #EXCLUSIVEDESIGN #WOOD