Obchody a služby

Le Tanneur

História Le Tanneur sa začala písať v roku 1898. Je to príbeh pána Bonnardela, vynaliezavého obchodníka s kožou a remeselníka s mimoriadnymi  zručnosťami, ktorý vytvoril revolučný patent na „bezšvové peňaženky“.

Táto revolučná peňaženka získala strieborné ocenenie na Svetovom veľtrhu v Paríži v roku 1900. Odvtedy vytvára a drží sa základných hodnôt ako kvalita, kreativita, elegancia a inovácie.

V priebehu rokov tridsiatych pán Gianinetto, brilantný mladý taliansky muž vniesol značke kultúru, ktorá je moderná, priemyselná a komunikatívna.

Počas roku 2000 začala spoločnosť Le Tanneur rozvíjať svoju maloobchodnú sieť s približne šesťdesiatimi predajňami, čím sa stala sieťou č. 1 kožených výrobkov vo Francúzsku. Ponúka svojim zákazníkom  kolekcie kožených výrobkov – peňaženky, tašky, aktovky a batožinu z vysoko kvalitných materiálov ( hovädzia koža), ktoré si zachovávajú svoju jednoduchosť a eleganciu.

Dnes je meno Le Tanneur jedno z najväčších vo svete kožiarskeho priemyslu, ktoré priťahujú náročných klientov kvalitou módnych doplnkov osobitého štýlu a impozantnej dlhovekosti. Z továrne Le Tanneur vychádzajú nielen ich vlastné produkty ale aj najprestížnejšie a najznámejšie svetové značky avšak za ceny dostupné širokej verejnosti.

#LETANNEUR #FRENCHSTYLE #DESIGNERHANDBAG #HANDBAG