Obchody a služby

Loding

LodinG  je popredná francúzska značka s logom trotter, ktorý sa špecializuje na obchod s luxusnou obuvou a oblečením pre mužov.

Spoločnosť bola založená v roku 1998 pánom Michelom Gozlanom, tvorcom známej francúzskej značky oblečenia pre mužov - Mario Dessutti a svoj prvý módny butik otvorili  v Paríži. Dnes má LodinG takmer 60 butikov vo Francúzsku, v Kanade, Hongkongu, Švajčiarsku, Španielsku aaaaa v Bratislave!

LodinG používa na výrobu obuvi francúzsku kožu, rovnakú ako používa Hermes na výrobu svojich exkluzívnych produktov, avšak za dostupné ceny, ktoré spolu s vysokou kvalitou spracovania urobili značke veľmi dobrú povesť a vyniesli ju na uznávanom francúzskom trhu exkluzívnej obuvi a odevov na popredné priečky.

Exkluzivita značky však nekončí výrobou topánok... Priamo v Parížskej predajni nájdete obuvníka, ktorý Vám pred očami na želanie upraví topánky do štýlu PATINE. Túto službu pre Vás samozrejme zabezpečí aj predajňa v Shopping Galeria Cubicon.

V roku 2007 spoločnosť LODING vybrala spoločnosť "Franchise magazine.com" ako sieť č. 1 z hľadiska rozvoja v kategórii rozvíjajúcich sa sieti.