Obchody a služby | CUBICON.SK

Obchody a služby

Morgan de Toi

Značka Morgan de Toi je história a úspech, ktorý nekončí expanziou malej značky z Paríža. Vďaka svojej celosvetovej známosti, je Morgan umiestnená po boku tých najväčších mien v móde. V roku 1968, dve sestry Jocelyne Bizmutu a Odette Barouch založili svoj malý rodinný podnik. Morgan prišiel k životu v Le Sentier, okres v Paríži povestný svojím textilnom know-how. Hlboko Parížska značka, Morgan sa stala legendárnou po celom svete za pár rokov.

Morgan de Toi je módna značka s jedinečným parížskym štýlom, ktorý spája francúzsku eleganciu a nápaditosť s nadčasovosťou a priaznivou cenou.

Identifikujte sa ako moderná, elegantná, sebavedomá a očarujúca žena v každej situácii.  „Morgan ženy“ sú prirodzene neodolateľné. Modely v sebe miešajú nočné a denné prvky, ktoré spolu vytvárajú moderný a svieži vzhľad.

V súčasnosti má Morgan de Toi viac ako 650 maloobchodných predajní po celom svete, jedna z nich sa nachádza aj na najznámejšej ulici sveta “Avenue des Champs-Élysées”.

Značka je zameraná prevažne na ženy od 18 do 35 rokov, no podľa našich skúseností sme si všimli, že naše návštevníčky sa v modeloch Morgan de Toi cítia komfortne a príťažlivo bez ohľadu na vek a ostávajú značke dlho verné.