Obchody a služby

Morgan de Toi

Morgan de Toi je ďalšia francúzska značka oblečenia, ktorú si môžete zakúpiť v našej galérii. Spoločnosť bola založená v roku 1947 pôvodne len na predaj spodného prádla, ale pre naše šťastie rozšírili svoju ponuku o elegantné, kvalitné no stále veľmi dostupné dámske oblečenie a doplnky.

Morgan je módna značka s jedinečným parížskym štýlom, ktorý spája francúzsku eleganciu a nápaditosť s nadčasovosťou a priaznivou cenou.

Identifikujte sa ako moderná, elegantná, sebavedomá a očarujúca žena v každej situácii.  „Morgan ženy“ sú prirodzene neodolateľné. Modely v sebe miešajú nočné a denné prvky, ktoré spolu vytvárajú moderný a svieži vzhľad.

V súčasnosti má Morgan de Toi viac ako 650 maloobchodných predajní po celom svete, jedna z nich sa nachádza aj na najznámejšej ulici sveta “Avenue des Champs-Élysées”.

Značka je zameraná prevažne na ženy od 18 do 35 rokov, no podľa našich skúseností sme si všimli, že naše návštevníčky sa v modeloch Morgan de Toi cítia komfortne a príťažlivo bez ohľadu na vek a ostávajú značke dlho verné.