Obchody a služby

Party fiesta

PARTY FIESTA je koncept, ktorý sa snaží ponúknuť zákazníkom čo najširší sortiment výrobkov potrebných k oslave akéhokoľvek druhu a ponúknuť všetky veci potrebné pre tento účel na jednom mieste s cieľom pomôcť skvalitniť NÍZKONÁKLADOVÉ párty, a ponúknuť čo najširší sortiment výrobkov vysokej kvality za najlepšie ceny.

PARTY FIESTA ponúka množstvo maškarných kostýmov a masiek pre deti aj dospelých, balóny akýchkoľvek rozmerov a tém, vybavenie a dekorácie pre všetky druhy párty, osláv a v neposlednom rade aj svadieb. Team PARTYFIESTA vám balóny ochotne nafúknu héliom, vytvoria vám z nich dekorácie podľa vašich predstáv alebo vám ich uviažu do trsov. Ďalej ponúka tovar pre párty stolovanie ako obrusy, taniere, obrúsky, príbory, poháre - všetko si môžete vybrať buď vo vašej obľúbenej farbe alebo pre vaše deti obľúbené rozprávkové motívy ako Spiderman, Marvel, Starwars, Cars, Spongebob, Hello Kitty, Frozen, Micky a Minnie a mnoho ďalších. Ponúkajú tiež dekorácie ako girlandy, transparenty, vystreľovacie konfety, lampióny, sviečky, stuhy atď. Sortiment zahŕňa blahoželania, baliace papiere a taštičky, bublifuky, vtipné darčeky na “prvý apríl”, lampióny šťastia, cukríky a lízanky pre deti. Rôzne druhy výrobkov pre Vaše oslavy a témy Halloween, Vianoce, Silvester, Karneval, Valentín, Veľká noc, krstiny a spoločenské akcie, svadby a promócie.

Predajňa PARTY FIESTA na požiadanie zabezpečí výzdobu aj väčších formátov, ako otvorenie predajne, mestské slávnosti, štadióny alebo svadby.