Obchody a služby

Primigi

Viac ako 40 rokov skúseností a špecializácie  v oblasti detskej obuvi ale i odevov, tak to je talianska značka PRIMIGIabsolútny líder na domácom trhu, ktorý si  túto pozíciu udržiava  v celej Európe.

Značka bola založená v roku 1976, kedy začala s výrobou prvotriednych topánok.
PRIMIGI sa okamžite stal synonymom technologického know-how, dôkladne vybraných materiálov a talianskeho štýlu.

PRIMIGI je  jedinečná svojou kvalitou, štýlom a starostlivosťou o detaily, zaručuje maximálny komfort vašich detí.

Je špecialista na detskú obuv, tzv. systém všetko v jednom.

Ohybnosť, ľahkosť, priedušnosť, odolnosť a mäkkosť, to sú princípy, ktoré charakterizujú jedinečný systém Primigi, dávajúci topánkam komfort a spoľahlivosť najvyšších technologických štandardov, ktoré sa zrodili z dôkladného výskumu a starostlivosti o každý detail. Primigi systém spája zdravie a pohodu spolu s bezpečnosťou pre vývoj detskej nohy.

Topánočky sú mimoriadne ľahké, majú ohybnú podrážku, extra voľnú vložku, ktorá je zároveň vyberateľná, čo zaručuje praktickosť a hygienu. Zaoblená špička zabezpečuje potrebnú voľnosť pohybu a pohodlné obúvanie.

,,Správna technológia pre bezpečnosť,,

Nohy Vášho dieťaťa môžu naraziť na malé prekážky a utrpieť malé nárazy, spôsobené bežnými nerovnosťami terénu. So ,,vzduchovým vankúšom,,  na podrážke, v mieste päty, sa nachádza systém antishock, ktorý absorbuje mikronárazy pri chôdzi a robí tak každý krok pohodlnejším a bezpečnejším.

Spony a všetky kovové súčasti topánok Primigi neobsahujú žiadny nikel. Nožičky Vášho dieťaťa sa tak môžu pohybovať úplne kľudne, pretože sú na nich obuté bezpečné topánky, ktoré neobsahujú žiadne komponenty spôsobujúce nepríjemné alergie.