Obchody a služby

Au pays des mimis

Predajňa Vás privíta vo svete veselého detského oblečenia dánskej značky FIXONI a SMALL RAGS, ktoré patria v Škandinávii v oblasti detského oblečenia medzi značky s najväčšou dôverou.

Od svojho vzniku v r.1965 postupne prenikli na mnohé európske trhy. Aj na Slovensku sa tešia veľkej obľube mamičiek, ktoré si získava kvalitou a originálnym dizajnom. Výrobca kladie veľký dôraz na pohodlnosť, funkčnosť a trvanlivosť oblečenia.

V ponuke predajne je aj slovenská módna značka EVEN, ktorá sa venuje dizajnu a výrobe detského oblečenia v štýle ležérnej elegancie z bavlny, kombinujúcej farby, materiály a originálne strihy. Všetky výrobky tejto značky sú vyrobené na Slovensku z testovaných a zdravotne nezávadných materiálov.

Súčasťou ponuky je i slovenská detská kolekcia pod značkou HOPA HOPA, ktorá je spojením slovenského folklóru a roztomilých dizajnov. Oblečenie HOPA HOPA je krásne s rýdzo slovenským tradičným dizajnom, vyrobené zo 100 % bavlny.

Na doplnenie detského oblečenia ponúkame nemecké batôžteky AFFENZAHN v podobe zvieratiek, ktoré sú zábavné a funkčné zároveň. Sú vyrobené z 50 % recyklovaných PET fliaš, keďže AFFENZAHN je jedným z partnerom bluesing systému, ktorý je zárukou ochrany zdrojov našej planéty pri výrobe.

V predajni nájdete novú španielskú značku TUC TUC, ktorá je výnimočná svojim jedinečným štýlom a farbami pre fešákov a fešandy.