S novým rokom vždy prichádzajú nové trendy. Najmä, ak ide o make-up. Nedokážeme zadefinovať rok 2022 jedným konkrétnym štýlom, preto sme sa poradili s celebritným vizážistom a ambasádorom značky Inglot, Milanom Švingálom. Na Instagrame ho môžete nájsť ako @milanwtf. Spolu s ním sme vytvorili zoznam toho najlepšieho, čím každý deň okúzlite svoje okolie.

Nenápadná červeň v líčkach, trblietavé pohľady a neodolateľné odtiene na perách. Toto a ešte omnoho viac. Rok 2022 sa nesie v duchu jemnosti a minimalizmu. To však neznamená, že vaša vizáž nebude priťahovať pozornosť. Práve naopak. Bude to rok plný zmyselnosti. Vždy v takom pomere, aby ste sa cítili dobre.

Pleť ako pobozkaná slnkom

Tento rok si nevieme predstaviť bez trblietavých akcentov. Na perách, očných viečkach, líčkach, dekolte. Pleť aj koža dostanú jemne žiarivý nádych. Presne taký, po akom túžite v lete po opálení. Teraz ho môžete mať kedykoľvek.

Základný must-have kúsok je Freedom System Always the Sun Glow Face Bronzer 701 so zlatými odleskami, vloženými do jemných hnedých odtieňov. Dodajú tvári aj telu pôvabný lesk. Vaša pokožka bude žiariť ako po prirodzenom letnom opálení na slnku.

Žiadne Marfušky, no líčka by mali byť červené

Úsmev je vraj malá výhra líc. A tie tento rok musí byť vidieť. Všetky predsa chceme vyzerať zdravo a trošku hanblivo. Nebojte sa jemných červených odtieňov. Avšak aj tu platí pravidlo „všetkého priveľa škodí“. Preto treba vedieť odhadnúť množstvo.

Z produktov značky Inglot odporúčame napríklad lícenku Face Blush 27 so stredným krytím. Oživí tón pleti, vďaka čomu bude tvár pôsobiť sviežo a vydrží mnoho hodín.

Farebné budú aj očné linky

Farby sú v kurze a rovnako tak sú v kurze aj farebné očné linky. Ak sa nebojíte vykročiť z davu, odporúčame váš make-up look oživiť práve takouto cestou. Je to iné, je to in!

Našou obľúbenou je linka na oči Amc Eyeliner Gel 87. Je v nádhernom tyrkysovom odtieni, je vodeodolná, krémová a vytvorí krásnu výraznú líniu na oku.

Pery nebudú sedieť v kúte

Jemné líčenie vyžaduje výrazné a neodolateľné pery. Rok 2022 bude plný živých ružových odtieňov. Nebojte sa k výraznej matnej farbe pridať aj lesk na pery. Milan uprednostňuje lesky, ktoré sa nelepia. Lesklé pery sú opäť v móde, tak sa ich nebojte! Nikto od nich nebude vedieť odtrhnúť zrak.

Ponuka rúžov značky Inglot je bohatá na odtiene a textúry, preto ak sa neviete rozhodnúť, odporúčame rúž Matte 424. Okrem nádhernej sýtej farby je obohatený o vitamín E a avokádový olej. Makadamiový olej dodatočne chráni pery a zabraňuje ich vysušovaniu.