Domov nevzniká iba z vkusného nábytku a útulných doplnkov. Domov je aj o vôni. Dotvára ho. Každá domácnosť, do ktorej vkročíme, má svoju špecifickú vôňu. Charakterizuje nás a navodzuje nám emócie a  spomienky. Viete ale, aká vôňa sa hodí do konkrétnych miestností? Záleží na tom vôbec? Spoločne sa na to pozrieme a vyberieme si zo širokej ponuky vôní Durance.

Výberom správnej vône dávate osobitý charakter každej miestnosti. Od kuchyne až po spálňu sa môže rozliehať dokonalá kombinácia vôní, ktoré dokopy vytvoria ten pravý sladký domov. Je ale dôležité vedieť, akú vôňu do konkrétnej miestnosti zvoliť.

Obývačka s pokojnou atmosférou

Miestnosť, kde trávime najviac času. Sami, s polovičkou, s priateľmi. Tu je preto dôležité zvoliť každodennú ľahkú vôňu. Jemnú, kvetinovú či jemne citrusovú. Najčastejšie tu hľadáme oddych, preto môžeme zvoliť aj vonné sviečky. Pôsobia upokojujúco, útulne a navyše sú vkusným doplnkom. Ideálnou voľbou do obývačky je napríklad vonná sviečka s jemnou vôňou ľalie.

Spálňa ako oáza odpočinku

Tu začíname aj končíme každý deň. Potrebujeme prostredie, ktoré nás zrelaxuje natoľko, že si každý večer doprajeme výdatný „beauty“ spánok a zobudíme sa odpočinutí a pripravení na nový deň. Do spálne preto radíme voliť relaxačné vône. Skúsiť môžete napríklad esenciálne oleje. Blahodarne pôsobí napríklad výťažok z eukalyptu, no môžete zvoliť aj jemnú relaxačnú vôňu levandule.

Jedáleň, ktorá vám bude po chuti

Miestnosť spájaná s jedlom. Mieša sa tu množstvo vôní z varenia najrôznejších špecialít. Avšak aj táto miestnosť potrebuje vôňu, ktorá bude vynikať, no zároveň si rozumieť so všetkými ostatnými. Tu sa vyhýbame kvetinovým akcentom. Chceme podporiť chuť do jedla a preto sú najlepšie zvolené vône citrusové alebo jemne bylinkové. Ako doplnok môžete zvoliť nádherný difuzér s citrusovou arómou, ktorú si zamilujete rovnako, ako jedlo, ktoré varíte.

Výber správnej vône sa vám môže zdať komplikovaný, no výsledok stojí za to. Nechajte sa zviesť nádhernými vôňami značky Durance. Zakúpiť si vôňu domova môžete na e-shope alebo priamo v predajni v Galérii Cubicon.