Nový rok sa nemohol začať lepšie. Ako odmenu za náročné dni si pre vás značka Yamamay pripravila novú kolekciu Yamamay Basic, ktorá

spolu s nádhernou jarnou kolekciou 2021 otvára tento rok. Veríme, že ste pripravení na explóziu zmyselnosti a pohodlných materiálov. My rozhodne sme.

Kolekcia, ktorá prebudí vaše zmysly

Spodné prádlo novej kolekcie je obohatené o nové strihy a materiály a  prinesú do vášho šatníka čerstvý vánok. Kolekcia je navrhnutá tak, aby bolo spodné prádlo sexy, no zároveň maximálne funkčné.
Vyzdvihuje krásu ženského tela a spĺňa aj tie najnáročnejšie požiadavky, aby sa žena cítila pohodlne a príťažlivo.

Krása ženy vyžaruje najmä vtedy, keď sa cíti krásne a sebavedomo vo vlastnej koži. Prečo si však nedopriať nádherné kúsky do šatníka, ktoré podčiarknu ženskú zmyselnosť a podporia tak vaše sebavedomie?

Pocit pohodlia, ktorý chce zažívať každá z nás aj vo všedné dni

Fotografie novej kolekcie boli premyslene nafotené pomocou bielych plachiet a obliečok. Vyvolávajú tak pocit čistoty, autenticity a vzbudzujú pocit domáceho pohodlia. Neexistuje lepší pocit, ako ľahnúť si do čistých perín a cítiť vôňu domova. To v nás podporuje aj pocit bezpečia a sebaistoty. Fotografie podporujú celú myšlienku novej kolekcie, pretože kombinujú pohodlie a krásu ženského tela.

Prirodzené a spokojné ženy sú najkrajšie ženy. Presne o to v novej kolekcii ide. Aby bola žena so sebou spokojná vždy, keď sa na seba pozerá  v zrkadle, ale aj keď kráča po nákupnom centre, či nakupuje v potravinách.

Aké kúsky nájdete v novej kolekcii?

Výber kúskov z novej kolekcie si môžete pozrieť na modelkách Giulii Accardi a Sofii Harmanda. Sú nevšedne krásne a vyzdvihujú jedinečnosť  akéhokoľvek typu ženského tela.
Môžete na nich vidieť nové podprsenky, body, nohavičky, či legíny z basic kolekcie. Tieto kúsky premenia každú ženu na bohyňu zmyselnosti.

V kolekcii nechýbajú tiež pyžamá v neutrálnych farbách, navrhnuté pre každodenné nosenie.
Pohodlné teplákové súpravy sú momentálne veľmi trendy, preto by nemali chýbať ani vo vašom šatníku. Bežíte na nákupy a neviete, čo si obliecť? Chcete vyzerať skvelo, no chcete, aby vám bolo pohodlne? Tepláková súprava je vždy krok správnym smerom.

Funkčnosť je pre mužov kľúčová

Ani kolekcia pre mužov nezaostáva. Pozostáva z pohodlných boxeriek, tričiek a pyžám. Muži si rozhodne prídu na svoje.

Rozlúčte sa ale s materiálmi, ktoré nedisponujú funkčnosťou. Bavlna, z ktorej je nová kolekcia vyrobená, je kombinovaná s antibakteriálnou úpravou. Je zárukou, že zastaví šírenie baktérií, čím zbavuje odev od nepríjemných pachov. Tak sú výrobky ideálne na každodenné použitie a vydržia aj vaše náročnejšie dni.

Sezónne farebné kombinácie a kvalitné materiály

Kvalitné vlákna a ľahké materiály sú spoločnými vlastnosťami celej kolekcie Basic. Čo však nesmie chýbať je štýlová farebná kombinácia, príznačná pre značku Yamamay. Jemná ružová a lesná zelená boli vždy najpredávanejšími v Yamamay. Aby ste však jednotlivé produkty mohli denne kombinovať s vašimi kúskami v šatníku, bola vybraná základná farebná paleta a na výber máte z bielej, čiernej, prírodnej (v rôznych odtieňoch), ružovo-béžovej a bronzovej.

Tak čo? Presvedčili sme vás, aby ste navštívili predajňu Yamamay v našej kocke? Myslíme si, že áno.